El Feneri – Tiny Flashlight indir

El Feneri – Tiny Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

El Feneri – Tiny Flashlight ile karanlıkta telefonunuzu kullanarak aydınlanabilirsiniz

El Feneri – Tiny Flashlight telefonunuzu karanlıkta aydınlatmak için kullanabileceğiniz bir el fenerine dönüştüren bir uygulamadır.

Bedava olan Android el feneri uygulaması karanlıkta aradığınız birşeyi bulmaya çalışırken yardımcı olabileceği gibi bilhassa küçük işlerle uğraşırken, bilgisayar kasanızın içinde kabloları düzenlerken ve benzeri durumlarda imdadınıza yetiştmektedir. El Feneri – Tiny Flashlight niyetlenmek için Android cihazınızın kamera flaşını kullanmaktadır. Kameranızın LED aydınlatmaya sahip flaşı aydınlatma için oldukça mantıklı bir seçimdir. Eğer telefonunuzun flaşı yoksa El Feneri – Tiny Flashlight telefonunuzun ekran ışığını alternatif yakma olarak size sunmaktadır.

El Feneri – Tiny Flashlight öbür aydınlatma seçenekleri sunar:

Kamera flaşı Ekran ışığı Dikkat ışıkları – polis ışığı, renkli fener, flaşör, mors kodu gibi

El Feneri – Tiny Flashlight’ın en başarılı özelliklerinden biri basit erişim sunmasıdır. Dilerseniz başlıca ekranınıza uygulamanın kısayol tuşunu atayarak uygulamayı açmadan sadece bu tuş yardımıyla fenerinizi açabilirsiniz. Bunun yanına kilit ekranına widget ekleyerek de fenerinizi anında aktifleştirebilirsiniz. El Feneri – Tiny Flashlight tabletlerle de ahenkli çalışmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi