EmergenSee indir

EmergenSee indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EmergenSee uygulaması doğru bireysel güvenliğinizi tehdit eden durumlarda yakınlarınıza haber verebilirsiniz.

EmergenSee, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üstünde kullanabileceğimiz bir kişisel güvenlik uygulaması. Adamakıllı ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu kullanım baştan sona güvenliğimizi tehdit eden durumlarda tanıdıklarımıza haber verebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanı kolay tatbik özelliklerine sahip olması ve kullanıcıları karmaşık daha alçak menülerle uğraştırmaması. Zaten bir emniyet uygulamasından da basit kullanımlı olması beklenir yok mi? En nihayetinde apaçık bir acil koşul varsa tezgâhtar olarak nitelendirilen uygulamanın pratik kullanılması gerekir. Üreticiler de EmergenSee’yi bu kıstasları göz önünde bulundurarak geliştirmişler.

Uygulamanın öne meydana çıkan özellikleri;

GPS tabanlı takip sistemi Harita üzerinde konum belirleme ve başkalarıyla paylaşma Gizlilik modu tamamen saldırganın uygulamanın farkına varmasını müdahale etme Benzer anda birkaç kişiye durumu haber verebilme Rahat sohbet modu doğruca haber verdiğiniz kişiyle irtibat kurabilme Sürekli konum takibi ile kaçırılma durumunda hemen olan konum tespit özelliği

Eğer bireysel güvenliğinizden endişe duyuyorsanız ve güvenliğinizi korkutma eden durumlarda kullanabileceğiniz bir başvuru formu arıyorsanız EmergenSee’yi mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi