Emirates indir

Emirates indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AppLock uygulaması ile uygulamalarınızı ve ayarlarınızı meraklı gözlerden koruyabilirsiniz.

AppLock uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki bütün uygulamaları ve bireysel verilerinizi kilitleyebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızı başkalarının kurcalamasından hoşlanmıyorsanız, ekran kilidinin dışarıda ek bir koruma sağlamanız gerekebilir. Bu anlamda epeyce yararlı işlevlere sahip olan AppLock uygulamasından bahsedelim. sosyal medya, mesajlaşma, bankacılık uygulamaları ve sistem uygulamalarını kilitleyebileceğiniz AppLock uygulamasında Android Pay, Samsung Pay ve PayPal gibi özellikleri de kilitleyebiliyorsunuz.

Desen, şifre ya da resim kilidi gibi koruma tedbirleri sunan gerçekte, arka planı değiştirebilmeniz de muhtemel ayla getirilmiş. Gelen aramaları ve mesajları da kilitleyen AppLock uygulaması, telefon ayarlarını kilitleyebildiği gibi aniden fazla parola ile uygulamalara ek güvenlik katmanı eklemenize olasılık sağlıyor.

Başvuru Formu özellikleri

Desen, şifre veya resim kilidi ile koruma Arka plan değişim Sistem uygulamalarını kilitleme Gelen aramaları kilitleme Birden fazla parola ile uygulama koruma Telefon ayarlarını kilitleyebilme Pil tasarrufu

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi