Enerji İzleme indir

Enerji İzleme indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İşletmenizin elektrik tüketimini hemen olan olarak takip etmek istiyorsanız Enerji İzleme uygulamasını kullanabilirsiniz.

Enerji İzleme uygulaması, işletme sahibi olan Android kullanıcılarının enerji tüketimlerini takip etmelerini sağlıyor.

Turkcell kadar geliştirilen Enerji İzleme uygulaması, minik büyük ayırt etmeksizin bütün şirketler için elektrik tüketimini peşine düşüp takip etme olanağı sunuyor. İşletmelerinizin birden pozitif şubesi varsa ve hemen olan tüketimlerini takip etmek, faturalarınızı düzene sokmak ve cezalardan kaçınmak istiyorsanız Enerji İzleme uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Bu servisten faydalanabilmeniz için Turkcell ile iş ortaklığı kurmanız gerekiyor. Size anlık verileri iletecek cihazlar ve montaj ücretleri için buluş yapıldıktan sonradan aylık ödemeniz gereken tutar bildirilecektir. Bu işlemlerden daha sonra işletmelerinizin anlık tüketimlerini haritadan görebileceğiniz gibi reaktif canice limitine yaklaştığınızda dikkat bildirimleri de alabileceksiniz. Birden artı konumdaki elektrik tüketimlerini mukayese imkanı da sunan uygulamayı bütün şirketlere öneriyoruz.

Dilekçe özellikleri:

Anlık enerji tüketimlerini izleme Boşboğaz tüketimleri saptama etme Reaktif canice limiti uyarısı Ansızın artı konumdaki enerji tüketimlerini mukayese Aydınlatma, iklimlendirme ve makinelerin enerji tüketimleri Tüketim raporlarını Excel’e aktarma Harita üstünde tüketimleri hemen olan olarak görme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi