English Chinese Translator indir

English Chinese Translator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İngilizce ve Çince dillerinde tercüme gerçekleştirmek istiyorsanız, English Chinese Translator uygulamasını kullanabilirsiniz.

English Chinese Translator uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda zahmetsizce İngilizce-Çince çeviri yapabilirsiniz.

İngilizce’den Çince’ye çeviri yapmanızı gerektiren durumlarda işinizi kolaylaştıracak alternatif bir dilekçe olan English Chinese Translator sözcük ve cümle çevirilerinde oldukça iyi performans gösteriyor. Yazılı çevirinin yanında hitabe desteğiyle de tercüme hizmeti sunan uygulamanın kolay kullanıcı arayüzü ile tercüme işlemlerinizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz.

İngilizce ve Çince’yi öğrenebilmeniz için de iyi bir kaynak olan English Chinese Translator uygulamasında, Çince karakterleri çizerek çeviri yapabilmeniz de olası. Panodan çeviri yapabilme özelliğini kullanabileceğiniz, çevirileri seslendirebileceğiniz ve elle metin yazabileceğiniz English Chinese Translator uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

Başvuru özellikleri

İngilizce-Çince ve Çince-İngilizce tercüme Çince karakterleri elle yazabilme Sesle yazabilme Çevirileri seslendirme Panodan çeviri yapma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi