Enlem Boylam Bulucu indir

Enlem Boylam Bulucu indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Enlem Boylam Bulucu uygulamasıyla mevcut konumunuzun koordinat bilgilerini görüntüleyebiliyorsunuz.

Enlem Boylam Bulucu uygulaması, Android cihazlarınızdan mevcut konumunuzun enlem ve meridyen bilgilerini sizlere sunuyor.

Zeki telefonlarımızdaki farklı alanlara yönlendirilmiş uygulamalarda yer alan konum bulma özelliği, Coğrafya derslerinden hatırladığımız enlem ve boylam bilgilerinin tespit edilmesi mantığına dayanıyor. Özetleyecek olursak; yeryüzündeki bir noktanın ekvatora olan uzaklığına enlem, başlangıç meridyenine olan uzaklığına ise boylam adı veriliyor. Bu iki data de dünya üzerinde hangi noktada olduğunuzu net bir şekilde bulabilmenizi sağlıyor.

Enlem Meridyen Bulucu uygulaması da sizlere enlem ve boylam bilgilerinizi ayrı olarak gösteren epeyce sade bir vasıta diyebilirim. Akıllı telefonunuzun GPS özelliğini etkinleştirdikten sonra kısa süre içerisinde konumunuzun enlem ve meridyen bilgilerini bildiren gerçekte, bu bilgiyi sosyal medyada veya mesajlaşma uygulamalarında paylaşabiliyorsunuz. Geçmiş konum bilgilerinizi de gösteren uygulama, bu tarz bilgiler gerektiren işlerle uğraşan kullanıcılar için oldukça kolay ve elverişli bir araç diyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi