Estar indir

Estar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Estar, Android telefon ve tabletlerinizin bataryalarının daha uzun süreli kullanmanızı sağlayabilecek olan ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Estar, Android mobil cihazlarınız üstünde bedava olarak kullanabileceğiniz bir batarya tasarrufu uygulamasıdır. Ücretsiz olduğu gibi epeyce faydalı olan dilekçe tamamen bataryanızı en seri ve yüksek miktarda bitiren bütün uygulamaları zahmetsizce saptama ederek gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Batarya tasarrufu yapabilmek için kullanabileceğiniz onlarca Android uygulaması var. Fakat Estar rakiplerine tarafından oldukça gelişmiş ve çok fonksiyonlu bir tatbik olarak öne çıkmayı başarıyor. Eğer Estar’ı deneyerek memnun kalmazsanız alternatif olarak Battery Doctor uygulamasını da deneyebilirsiniz.

Başvuru Formu gerçekleştirdiği işlemler tamamen telefon ve tabletlerinizin pil süresini uzatmakla kalmayarak size de bu konuda neler yapabileceğiniz hakkında bilgiler sunmaktadır. Uygulamanın hoş yanlarından bir her birine de yükleyeceğiniz uygulamaların ne değin pil tüketiğini tahlil ederek size göstermesi. Bu sayede mobil cihazlarınızı daha planlı bir şekilde kullanarak sıradan batarya sürenizi kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Kullanım çoğunlukla batarya ömrünüzü 2 bambaşka yol ile uzatmanızı sağlamaktadır. Bunlardan birincisi yalnızca eksik batarya bitiren uygulamaları yüklemenizi sağlayarak. Diğeri ise fazla fazla enerji tüketimi yapan uygulamaları cihazınızdan kaldırarak. Mesela ara sıra oynadığınız bir oyun olduğunu varsayalım. Bu oyunun fazla pozitif batarya tüketmesi ve arada bir oynadığınızı düşünürsek telefonunuzda durması geveze olabilir. böylece Estar ile bu oyunu silerek batarya ömrünüzü uzatabilirsiniz.

Pil tüketimi hakkında Android işletim sisteminin kendi sunduğu veriler de bulunmaktadır lakin ayrıca daha detaylı istatistikler hem de batarya ömrü uzatabilmek için gerekli önerilere ihtiyaç duyuyorsanız yeni meydana çıkan Estar’ı Android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi