Ezan Vakti indir

Ezan Vakti indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bulunduğunuz konumdaki ezan vakitlerini Android cihazınızla öğrenmek için bu küçük uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve namaz vakitlerinizi kaçırmanızı önleyebilecek uygulamalardan bir parça başına de Ezan Vakti uygulaması ve adından da anlayabileceğiniz gibi ne süre ezan okunacağınızı size bildirebiliyor.

Başvuru Formu içerisinde Türkiye’nin bütün illerindeki ezan saatleri bulunuyor ve bu saatler Diyanet İşleri Başkanlığı’nın verilerinden alınmaktadır. Dilerseniz her seferinde uygulamayı başlamak yerine widget özelliğini kullanarak telefonunuzun esas ekranında da bir sonraki namaz vaktini görebilme şansınız var. Keza ezan saatini keza de o saate ne dek kaldığını size gösterebilen uygulamanın pil tüketimi de olabildiğince düşük ve sisteminizi etkilemeyecek şekilde düzenlenmiş.

Eğer bu konuda karışık ve onlarca mönü sahibi uygulamalardan sıkıldıysanız ve sade, gösterişsiz uygulamalar arıyorsanız kuşkusuz denemenizi öneriyorum. Kent değişikliği gerçekleştirdiğinizde uygulamada belirtilmiş olan şehrinizi de tekrar değiştirebilir ve gittiğiniz yere tarafından namaz saatlerini öğrenebilirsiniz. Maalesef şimdilik tatbik içerisinde öteki ülkelerdeki ezan saatleri belirtilmemektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi