ezPDF Reader indir

ezPDF Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ezPDF Reader ile Android cihazınızda PDF dökümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz

ezPDF Reader kullanıcılara Android işletim sistemlerini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinde PDF görüntüleme ve PDF düzenleme gibi işlemleri gerçekleştirme imkanı sunan bir PDF okuyucudur.

PDF dökümanlarını kullanarak iş hayatımızda CV’ler hazırlıyor, sunumlarımızı ve raporlarımızı dijital olarak saklayabiliyoruz. Aynı şekilde okuldaki proje ve ödevlerimizi de PDF dökümanlarını kullanarak paylaşıyoruz. bu nedenle PDF dökümanları en sık kullanılan döküman formatları aralarında yer alıyor.

PDF dökümanlarını bilgisayarda düzenli bir program kullanarak açabiliyoruz. Android cihazlarda da benzer şekilde bu iş için özel olarak tasarlanmış bir PDF görüntüleme uygulamasına gereklilik duyuyoruz. ezPDF Reader bize bilgisayarımızda PDF dökümanlarını nasıl görüyorsak benzer dökümanları benzer şekilde Android cihazımızda görüntüleyebilme imkanı veriyor. Tatbik bu meslek için multimedya PDF görüntüleme özelliğine sahip; yani ezPDF Reader ile PDF dökümanlarının içerisindeki ses ve videoları da görüntüleyebiliyoruz.

ezPDF Reader kullanışlı PDF düzenleme araçlarına sahip. ezPDF Reader ile PDF dökümanlarına notlar ekleyebiliyor, belirtilen yerlerin altını çizebiliyor ve ön plana çıkarabiliyoruz. PDF dökümanalrı içerisinde arama yapma imkanı sunan başvuru formu ePub formatını da desteklemekte.

ezPDF Reader’ın bu sürümünü 15 gün süreyle kullanarak uygulamayı deneyebilir ve başvuru hakkında us sahibi olabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi