F-Secure Booster indir

F-Secure Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

F-Secure Booster, Android cihazınızı süratli gitmek, pil ömrünü artırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir bakım uygulaması.

F-Secure Booster, Android tabanlı telefon ve tabletinizi optimize ederek ve temizleyerek cihazınızı daha performanslı ve uzun vakit kullanmanıza imkan tanıyan ücretsiz bir kullanım. Cihazda zamanla oluşan çöp dosyaları ve hataları düzelterek yavaşlama sorununu ortadan kaldıran başvuru formu profesyonel seviyede olmayan Android kullanıcılarına karşın ve her şey tek dokunuşla rahatlıkla yapılabiliyor.

F-Secure’in Android kullanıcılarına özel hazırladığı Booster uygulaması sunduğu basit seçenekler ile ayrıca cihazın ilk günkü performansına kavuşmasına asistan oluyor ayrıca de bataryayı çabucak tüketen uygulamaları tespit ederek cihazın pil ömrünü maksimuma çıkartıyor. Adamakıllı ücretsiz olan gerçekte üç seçenek karşımıza çıkıyor:

Speed Up System: Hali hazırda kullandığınız başvuru ve oyunların haricinde arkadaki planda isteğiniz dışında gürültüsüz sedasız çalışmasını sürdüren işlemlerden dilediklerinizi tek dokunuşla sonlandırabileceğiniz, en sık kullanacağınızı düşündüğüm seçenek. Clean Up Storage: Hangi uygulamaların cihazınızda ne değin bölge kapladığını gördüğünüz, çok pozitif yer kaplayan dilekçe ve oyunları hem gördüğünüz, kullanım ve oyunları silmek istediğinizde kullanacağınız seçenek. Delete Traces: Arama kayıtlarınızı ve web tarayıcılarınızın geçmişinizi kısacası mahremiyet sorunlarını çözmek için kullanacağınız seçenek. Birçok tarayıcı geçmişini silebilen uygulamada Chrome seçeneğinin olmaması, F-Secure’in bu seçeneği sunması epeyce hoşuma gitti.

F-Secure Booster, CCleaner kadar başarılı bir Android optimizasyon ve temizleme uygulaması olmuş.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi