F-Secure Freedome VPN indir

F-Secure Freedome VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

F-Secure Freedome VPN, sınırsız bant genişliği sunan reklamsız vpn uygulamasıdır.

F-Secure Freedome VPN, keza telefon ayrıca de tabletinizde güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz reklamsız bir VPN uygulamasıdır. Hacker ve risk saçan uygulamalardan sizi korur ve her davranışınızı izleyen web sitelerinden sizi uzakta tutar.

Büyük emniyet şirketleri aralarında yer alan F-Secure kadar geliştirilen Freedome VPN, sınırsız bant genişliği sunan, reklam içermeyen, tescil tutmayan epeyce tehlikesiz bir VPN uygulaması. Gelen ve gönderilen bütün trafiği bulut ortamdan hakiki zamanlı olarak tarayan ve bütün güvenli olmayan içerik ve verileri engelleyen uygulama, banner’larla dolu internet sitelerinden sizi korur. Amerika, İngiltere, Almanya ve Finlandıya’daki VPN sunucularına bağlanmanıza yardımcı olur. Bu sayede ülkemizde engellenen veya yalnızca yurt dıştan hizmet veren sitelere basit ulaşmanızı sağlar.

F-Secure Freedome VPN’in tüm özelliklerini bir hafta baştan başa hiçbir aidat ödemeden kullanabilirsiniz. Bu vakit sonunda aylık (4.99 dolar) ya da takvim (29.99 dolar) abonelik modellerinden birini seçim ederek bu eksiksiz VPN uygulamasını kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek abonelik ile aynı Google Play kullanıcı hesabına alt tüm Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi