F-Secure KEY indir

F-Secure KEY indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

F-Secure Key ile bütün kullanıcı adı ve parolalarınızı tehlikesiz bir şekilde saklayabilir ve yönetebilirsiniz.

F-Secure Key, parolalarınızı, kullanıcı adlarınızı ve diğer kimlik bilgileri güvenli bir şekilde saklayan bedava bir uygulamadır. Sosyal ağlar, e-posta hesaplarınız, kredi kartı bilgileriniz, oturum açma bilgileriniz gibi ayrı platformlar için kullandığınız özgün şifreleri yâd etmek yerine tek bir şifre belirleyerek bütün bilgilerinize güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.

Tüm alıngan verileriniz üst seviye şifreleme metodu ile şifrelendiğinden ve F-Secure’in güvenli sunucularında tutulduğundan hiçbir emniyet riski içermeyen F-Secure Key uygulaması, onlarca şifreyi hatırlama zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Hacklenme gibi çevrimiçi ortamdaki emniyet tehditlerine yakalanma riskinizi en üye indiren uygulamanın şifre oluşturucusunu kullanarak hesaplarınızın güvenliğini artırabilirsiniz.

Dinç şifreleme ile bütün verilerinizi koruyan F-Secure uygulamasının başlıca özellikleri:

Bütün kullanıcı adlarınıza, şifrelerinize ve öteki verilerinize güvenli ve çabuk şekilde erişebilir, Sık ziyaret ettiğiniz web sitelerine otomatik antre yapabilir, Tehlikesiz şifre oluşturucusunu kullanarak hesaplarınızın güvenlik seviyesini artırabilir, Arama kutusu aracılığıyla dilediğiniz web sitesine ait oturum bilgilerinizi hızlıca güncelleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi