Fake-A-Call indir

Fake-A-Call indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fake-A-Call uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda istediğiniz kişilerden sahte çağrılar alabilirsiniz.

Fake-A-Call uygulaması, her Android zeki telefon ve tablet sahibinin mobil cihazlarında bulunması gereken hayat kurtarıcı uygulamalardan bir parça başına diyebilirim. Uygulamanın temel amacı sahte çağrılar almanıza olasılık karşılamak ve bunu gerçekleştirebilmek için adeta her şeyi sorunsuz bir şekilde sunabiliyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sayıda güzel özelliği oldukça basit bir şekilde sunabilen dilekçe, en büyük yardımcılarınızdan bir tanesine olacaktır.

Bilhassa bir şekilde ortamında bulunduğunuz insanlardan yürüyüp gitmek ve onlara bir mazeret uydurmak istiyorsanız sahte bir telefon çağrısı almanın ne kadar kayda değer olacağını da bilirsiniz. Sizi derhal arayan ve yanında isteyen bir tanıdığınızın sizi araması bu nesil durumlarda kurtarıcı olabiliyor ve bu nedenle Fake-A-Call’un sahte çağrı yapma özelliği vazgeçilmez bir hale geliyor.

Uygulamayı kullanırken kaç dakika daha sonra bir sahte aramanın yapılması gerektiğini belirleyebiliyor, arama ekranını değiştirebiliyor, hangi zil sesinin çalacağını seçenebiliyor ve hatta isterseniz önceden kaydedeceğiniz bir sesin karşısında taraftan oynatılmasını sağlayabiliyorsunuz. Evvelden yapacağınız ve annenizin, arkadaşlarınızın, sevgilinizin size gelmenizi istediği bir ses kaydı, dıştan da duyulacaktır ve böylece yanından terketmek istediğiniz kişiler gerçekten sizi birilerinin çağırdığını zannedeceklerdir.

Fake-A-Call’u kullanırken herhangi bir sorun ya da takılma ile karşılaşmak da muhtemel yok. İnternet bağlantısı gerektirmeyen ve dilerseniz rehberinizdeki numaraların reel bilgilerini alarak onları da çağrı cevaplama ekranında gösterebilen tatbik, bir numaralı yardımcılarınız arasına girebilir. Kuşkusuz göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi