Fake Call 2 indir

Fake Call 2 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fake Call 2, kendi kendinize sahte arama yaparak arkadaşlarınızı ya da aile bireylerinizi kandırabileceğiniz eğlenceli ve yardımcı bir Android uygulaması.

Fake Call 2, Android zeki telefon sahiplerinin ücretsiz olarak yuararlanabileceği bir sahte arama uygulaması. Fake Call 2 sayesinde arkadaşlarınızın sizi istediğiniz herhangi bir birey arıyormuş gibi görmesini ve inanmasını sağlayabilirsiniz.

Hakiki aramalar ile birebir benzer çalışan Fake Call 2, sahte arama yapmadan önce sizi sahte bir biçimde arayacak olan kişinin adını ve numarasını soruyor. daha sonra ise sahte aramanın ne zaman yapılmasını ayarlayarak işlemleri tamamlıyorsunuz. Sahte aramanız ayarladığınız saatte gerçekleşecektir.

Peki bu başvuru formu ne işime yarar diye düşünüyorsanız, mesela arkadaşlarınızla bir akşam dışarı çıktınız diyelim. Fakat diğer bir yere daha gitmeniz gerekiyor ya da sıkıldınız eve dönmek istiyorsunuz lakin bunu yapmanız için arkadaşlarınız izin vermiyor. Hemen Fake Call 2 uygulamasına girerek herhangi bir arkadaşınızdan veya annenizden manâlı bir arama gelmiş gibi yaparak arkadaşlarınızı kandırıp, ister başka bir yere geçersiniz, isterseniz de eve dönersiniz. Kullanım reel aramalar gibi arama yapabildiğinden dolayı, çıkacağınız yerdeki arkadaşlarınız aramayı göreceği için onları kandırdığınızı farketmeyecektir.

Alt uygulamanın tek amacı yukarıdaki gibi durumlarda arkadaşlarınızı ya da tanıdıklarınızı kandırarak oradan sıvışmak değil. aynı zamanda sevdiklerinizi kandırarak eğlenmenizi de sağlıyor. başkaca da daha pek çok durumda kullanılabileceğini düşünüyorum.

Eğer bir sahte arama uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız, Face Call 2’yi Android telefonlarınıza bedava olarak indirmenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi