Fake Call 3 indir

Fake Call 3 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fake Call 3 doğru dilediğiniz süre sahte aramalar alabilirsiniz.

Fake Call 3, zorlama durumlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir sahte arama uygulaması olarak öne çıkıyor. Ayrıntılarıyla bedava olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde dilediğimiz zamanda ve yerde etrafımızdakilere cep telefonumuzdan aranıyormuş izlenimi verebiliyoruz.

Her ne değin fazla sık kullanılmayak bir tatbik olsa da gerektiği zamanlarda epey işe yaradığını itiraf etmemiz gerekiyor. Örneğin çok kalmak istemediğimiz bir ortamdayız veya muhabbet etmek istemediğimiz birisiyle karşılaştık. Derhal Fake Call 3’ü aktif ediyoruz ve benzeri birisi bizi arıyormuşçasına konuşarak acele işimiz çıkmış gibi davranabiliyoruz. Bu sayede ayrıca karşı tarafa yalan söylediğimizi belli etmemiş ayrıca de zor durumda kalmamış oluyoruz.

Uygulamanın keza arayan ismi ayarlama hem de zamanlama özelliği mevcut. Yani kimin aramasını istiyorsak onun ismini girebiliyoruz ve gelen aramayı zamanlayabiliyoruz. Bu sayede elimizi telefona atmadan arama gelebilecek şekilde ayar yapabilme şansına sahibiz.

genellikle basit, çabuk ve fonksiyonel bir dilekçe olarak akıllarımızda yer ediyor. Bir De en ince ayrıntısına kadar bedava ve tehlikesiz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi