Fake GPS indir

Fake GPS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefonunuzdaki konumu Dünya’nın herhangi bir noktası olarak gösterebilirsiniz.

Fake GPS uygulaması ile Android cihazlarınızda sahte konumlar oluşturarak kendinizi dünyanın herhangi bir ülkesindeymiş gibi gösterebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla eğlenmek için ya da konum tabanlı çalışan uygulamaları yanıltmak gibi amaçlarla kullanabileceğiniz Fake GPS ile kendinizi dünyanın herhangi bir noktasında gösterebilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan daha sonra Başlangıç butonuna tıkladığınızda, Geliştirici ayarlarına yönlendirileceksiniz. Buradan “Sahte konumlara izin ver” seçeneğini aktif ettikten daha sonra uygulamaya dönüyorsunuz ve sahte bir konum belirliyorsunuz. Konumu seçtikten sonradan Start butonuna bastıktan sonradan seçtiğiniz konumdan yer bildirimi yapabilirsiniz.

Arkadaşlarınıza küçük bir şaka gerçekleştirmek için oldukça eğlenceli görünen Fake GPS uygulamasında sahte konum belirledikten sonra; WhatsApp konum gönderme, Swarm check-in’leri, Facebook yer bildirimi gibi uygulamalarda sahte konumunuzu kullanabilirsiniz.

Sahte konum şakası sizin de hoşunuza gittiyse ve arkadaşlarınız üzerinde hemencecik sınamak isterseniz, Fake GPS uygulamasını bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi