FaldanAdam indir

FaldanAdam indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ClevCalc uygulaması, jurnal hayatta gereksinim duyabileceğiniz birçok hesaplama aracına sahip.

ClevCalc uygulaması Android cihazlarınızda geniş kapsamlı bir hesap makinesi özelliğini sizlere sunuyor.

ClevCalc uygulamasında standart hesap makinesinin yanında döviz kuru, siklet, uzunluk gibi birimleri transformasyon, dünya saati dönüştürme, anekdot ortalaması, ovülasyon günü, sağlık durumu verileri, yakacak maliyeti, ücret borcu ve kredi borcu hesaplama gibi araçlar bulunuyor.  Epeyce sade bir arayüze sahip olan ClevCalc uygulaması, günlük yaşamda gereklilik duyabileceğiniz bütün hesaplamaları tek bir platformda sizlere sunuyor.

Solda bulunan menüde bütün hesaplama araçlarına ulaşabileceğiniz ClevCalc uygulamasında, favori araçlarınızı da kaydedebiliyorsunuz. Pak ve kullanışlı bir hesap makinesine ihtiyaç duyanların beğeneceğini düşündüğüm ClevCalc uygulaması ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Dilekçe özellikleri

Standart hesap makinesi Bölüm dönüşüm Döviz kuru dönüştürme İndirim hesaplama Dünya saati şekil değiştirme Not ortalaması hesaplama Ovülasyon günü hesaplama Tarih hesaplayıcı Gövde kitle indeksi ve bazal metabolik hızı hesaplama Yakıt verimliliği hesaplama Yakacak maliyeti hesaplama Aidat hesaplama Kredi borcu hesaplama

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi