Familonet indir

Familonet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Familonet uygulamasında, arkadaşlarınızın veya ailenizin nerede olduklarını canlı olarak peşine düşüp takip edebiliyorsunuz.

Familonet uygulaması, Android cihazlarınız üzerinden aileniz, arkadaşlarınız ya da öteki kişilerle konum paylaşımı yapabilmenizi sağlıyor.

Emniyet başta olmak üzere yardımsever çoğu özelliği sizlere sunan canlı konum paylaşma uygulaması olan Familonet, aile bireylerinizi veya arkadaşlarınızı harita üzerinden nerede olduklarını peşine düşüp takip edebilme imkanı sunuyor. Çocuklarınızın gidecekleri yere ulaşıp ulaşmadıklarını yoklama edebileceğiniz gerçekte, hedefe ulaştıklarında ya da o bölgeden ayrıldıklarında hemencecik bildirim alabilmeniz de mümkün.

Ansızın fazla grup oluşturarak aile, arkadaşlar vb. çevrelerinizi bu gruplara ekleyebileceğiniz Familonet uygulamasında harita üstünde herkesin konumunu görebilirsiniz. Gruplarda bulunan üyeler yardıma gereklilik duyduklarında Panik butonunu kullanarak grup üyelerinden destek da isteyebileceği Familonet uygulamasında herkesin kendini güvende hissetmesi amaçlanıyor. Grup üyeleri aralarında mesajlaşma imkanına da sahip olabileceğiniz Familonet uygulamasında grupta paylaştığınız görselleri fotoğraf albümünüze de kaydedebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi