Family Center indir

Family Center indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Family Center uygulaması ile çocuğunuzun mobil cihaz kullanımını kontrolünüz altına alabilirsiniz.

AVG Family Center, çocuğunuzun zeki telefonunu daha güvenli biçimde kullanabilmesi için çeşitli güvenlik ayarları sunan bir uygulamadır.

Ayrıntılarıyla ücretsiz ve kolay kullanımlı uygulama ile çocuğunuzun hangi uygulamaları kullanacağına siz karar verebilirsiniz. Süre sınırlaması seçeneğini kullanarak çocuğunuzun uzun süreler oyun oynamasını engelleyebilir, uygulama içi satın alımları kapatarak çocuğunuzun haberiniz olmadan uygulamaları satın almasını engelleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra çocuğunuzun telefonunu istediğiniz süre kilitleyebilir ve internet bağlantısını sonlandırabilirsiniz. Çocuğunuzu kimlerin arayacağını da yine siz karar verirsiniz.

Çocukların zeki telefon kullanımını denetleme edebileceğiniz eğlenceli, tehlikesiz ve ücretsiz bir başvuru formu olan Family Center uygulaması kayıt işlemi gerektirmez. Kullanıcı dostu arayüzü doğruca ebeveyn denetimlerine çabucak ulaşabilirsiniz.

Family Center, şimdi geliştirilme aşamasında olsa da epeyce başarılı ve çocuğunuzun akıllı telefon kullanımını denetleme altına alabileceğiniz fantastik bir tatbik. Bir De tamamen bedava bir çözüm.

Çocuğunuza yerinde uygulamaları hızlıca bulabilir, Üç çeşitlilik çocuk kilidi seçeneğinden dilediğinizi seçebilir, İnternet kullanımını kısıtlayabilir, Belirli saatler aralarında kullanıma müsade verebilir, Tatbik içi satın almaları engelleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi