Fast File Transfer indir

Fast File Transfer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fast File Transfer, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya paylaşma uygulamasıdır.

Fast File Transfer, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya paylaşım uygulamasıdır. Küçük, büyük, ne boyutta olursa olsun telefon veya tabletinizdeki dosyaları çabucak paylaşmak istediğinizde Fast File Aktarma hoş bir çözüm olabilir.

Bir Takım dosyaları bulut depolama sistemleriyle paylaşmak istemeyebilirsiniz. Ayrıca güvenlik açısından ayrıca de uğraştırıcı olması açısından daha kolay bir yol izlemek isteyebilirsiniz. Yeniden bir takım dosyalar böylece büyük olur ancak internet ile yollamak işkenceye dönebilir.

Bu gibi durumlarda tek bir amacı olan Fast File Transfer uygulamasını kullanabilirsiniz. O maksat da basit, hızlı ve çevrimdışı bir şekilde her platform arasında dosya paylaşımı yapabilmek. Yani sadece Android ile sınırlı değil.

1 GB’lık dosyayı bile 4 dakikanın aşağı bir sürede göndermenizi karşılayan dilekçe seri olmasının yanına kolay bir kullanıma sahip ve detaylı özelliklere sahip olmasıyla da dikkat çekiyor diyebilirim.

Özellikler:

Aniden fazla dosya gönderme. Zip’leyerek dosya gönderme. peyderpey dilekçe rehberi. Wifi ile veya wifi olmadan dosya gönderme. Alıcıda kullanım olması şartı yok. QR kodları ile daha süratli erişim. NFC ile aygıt eşleme seçeneği.

Eğer uygulamayı beğenirseniz pro versiyonunu satın alarak reklamlardan kurtulma şansınız da var. Eğer siz de dosya paylaşımı için bir uygulama arıyorsanız, Fast File Aktarma’i denemenizi nasihat ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi