Faster Internet 2X indir

Faster Internet 2X indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Faster Internet 2X uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın internet bağlantı hızını arttırabiliyorsunuz.

Faster Internet 2X uygulaması, internetini süratli gitmek isteyen Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir kullanım. Keza çok kolay kullanılan bir arayüze sahip olan keza de vadettiği sonucu bizlere sunabilen tatbik, 2G, 3G ve 4G temas hızlarını mobil operatörün müsade verdiği sınıra kadar yükseltebiliyor.

Mobil cihazlarımızın varsayılan ayarları maalesef yüksek hız için değil stabilite için hazırlanıyorlar ve bu durum boşuna bağlantı hızının tam kapasitesinden faydalanamamıza sebep oluyor. Faster Internet 2X uygulaması bu tip durumların üstesinden gelebilmek için TCP/IP, DNS flush ve o kadar fazla diğer ince ayarı düzenliyor ve en yüksek performansın elde edilebilmesi için işlemleri tamamlıyor.

Bu uygulamanın diğerlerinden ayrı olarak telefonunuzun sinyal çekim kapasitesini de arttırması bir uçtan bir uca geçmişte telefonunuzun çekmediği yerlerde telefonla konuşabilir hale gelmek de mümkün ışık halkası geliyor. Dolayısıyla internet hızını arttırmanın yanında iletişim olanaklarını da iyileştirmek isteyen kullanıcıların seçim edebilecekleri uygulamalardan birisi haline geliyor.

Root gerektirmeyen başvuru her ne kadar rootlu cihazlarda daha performanslı çalışsa da root olmadan da internet hızında yükselme sağlayabiliyor. Eğer Android cihazınızda herşeyi yapmanıza rağmen istediğiniz internet hızını yakalayamadıysanız göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi