Fazilet Takvimi indir

Fazilet Takvimi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fazilet Takvimi, adından da anlayacağınız üzere Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir fazilet takvimi uygulaması.

Fazilet Takvimi, Android cihazları üstünde fazilet takvimi uygulamak isteyenler için özenle hazırlanmış olan ücretsiz bir Android yıllık uygulaması.

Uygalama üzerindeki tüm veriler başvuru formu ile birlikte geldiği için hem fazla daha çabuk hem de internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışanbilen bir başvuru formu.

70 ülke ve 813 şehir için namaz vakitlerini sunan tatbik sayesinde kendi yaşadığınız ülke ve şehiri seçerek naamz vakitlerini başvuru üzerinden düzenli peşine düşüp takip edebiliyorsunuz.

Başvuru yıllık üstünde istediğiniz tarihe bakmanızı sağlayacak şekilde tasarlandığı için, seçtiğiniz bir tarihteki arka sayfa, hadis-i şerif ve namaz vakitlerine göz atabiliyorsunuz.

Evlerimize asarak senelerdir kullandığımız popüler takvimi Andorid mobil cihazlarımıza içeren başvuru içerisinde manâlı bilgiler bölümü de bulunuyor ve bu bölüm üzerinde işinize yarayacak önemli bilgiler sunuluyor.

Eğer bir fazilet takvimi göstermek istiyorsanız, Fazilet Takvimi uygulamasını bedava olarak indirip denemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi