Feem indir

Feem indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Feem seri ve kolay bir kablosuz dosya transfer uygulamasıdır

Feem kullanıcılara kablosuz dosya transferi konusunda çabuk ve pratik bir çözüm sunan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir kablosuz dosya paylaşımı uygulaması olan Feem temel olarak kullanıcılara Bluetooth gibi yöntemlerden çok daha çabuk bir kablosuz dosya transferi çözümü sunuyor. Normalde bilgisayarlarınız ve Android cihazlarınız ya da 2 farklı Android aygıt aralarında dosya transferi olabilmek için e-posta, kablo bağlama gibi yöntemleri seçim ediyorsunuz. Fakat e-posta gibi yöntemler internet bağlantınızı kullanıyor. Kablo takmak sökmek de daima uğraşmak isteyeceğiniz bir çözüm olmayabiliyor. Bu noktada Feem’e başvurabilir ve zahmetsizce dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Feem, WiFi Direct yani aracısız kablosuz dosya paylaşımı özelliğini kullanan bir başvuru. Bu tatbik benzer kablosuz WiFi ağı üzerindeki bilgisayarları ve mobil cihazları tanımlıyor ve bu cihazların birbirlerine kablosuz ağ bağlantısı üzerinden dosya göndermesini sağlıyor. Bu sayede keza internet bağlantınız kullanılmıyor, internet kotanızda değişiklik olmuyor ayrıca de dosyalarınız çabuk bir şekilde paylaşılabiliyor.

Feem’i bilgisayarlarınızda ve iOS cihazlarınızda kullanabilmek için uygulamanın masaüstü ve iOS sürümlerini bu bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz:

Feem Feem Feem, lokal ağınızda bulunan bilgisayarlarla mesajlaşmanıza olasılık karşılayan elverişli bir mesajlaşma programıdır. İndir
Feem Feem Feem seri ve basit bir kablosuz dosya transfer uygulamasıdır İndir
Feem Feem Feem kablosuz dosya transferi konusunda pratik çözüm sunan bir uygulamadır İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi