File Commander indir

File Commander indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

File Commander uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki dosyaları kolayca yönetebilirsiniz.

File Commander uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisi olarak yayınlanmış durumda ve cihazınızın ayrıca kendi hafızasındaki dosyalara, keza SD kartlardaki dosyalara ayrıca de bulut depolama sistemlerinde bulunan dosyalara benzer anda erişmenize olanak tanıyor ve tüm bu işler için farklı uygulamalar kullanım gerekliliğine son veriyor.

Dilekçe yalnızca dizinleri bakış yok dosyaları açma yeteneğine de sahip olduğu için kullanırken olabildiğince eksik ek uygulamaya ihtiyaç duyacağınızı söyleyebilirim. Ücretsiz olması ve zahmetsizce kullanabileceğiniz sade fakat çağdaş bir arayüze sahip olması ise onu epeyce tercih edilebilir kılıyor denilebilir.

File Commander’da bulunan kısayollar ve diğer öğeler derhal erişebileceğiniz şekillerde yerleştirilmiş ve böylece yerel depolama ile bulut depolama aralarında geçişler yapabilir, isterseniz dosyaları kopyalayabilir, silebilir, taşıyabilir ya da izinlerini değiştirebilirsiniz.

Uygulamanın açabildiği dosya türleri şu şekilde:

Belgeler Resimler Müzikler Videolar İnternet kısayolları

Bunun yanında paylaşma seçenekleri de tabii oysa File Commander’da unutulmayanlar aralarında. Dosyalarınızı internet üzerinden paylaşabileceğiniz gibi, isterseniz Bluetooth gibi kablosuz teknolojileri kullanarak da dostlarınıza gönderebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi