File Converter indir

File Converter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

File Converter bir uçtan bir uca öbür dosya türleri arasındaki transformasyon işlemlerinizi zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

File Converter, Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz ayrıntılı bir video transformasyon uygulamasıdır. Laf konusu bu işlevsel uygulamayı kullanarak ebook, imaj, ses, video ve arşiv dosyalarınızı zorlanmadan dönüştürebilirsiniz.

Detaylı özellikler sunmasına karşın tüm bunları kullanıcı dostu bir arayüzde sunuyor olması da uygulamanın bir diğer artısı.

Uygulama ile dönüştürebileceğiniz dosya türlerini şu şekilde özetleyebiliriz;

Video dosyaları: 3G2, 3GP, MKV, FLV, AVI, MOV, MP4, MPEG-1, MPEG-2, WMV, MPG, OGG. Belge dosyaları: Word (doc/docx), Flash, HTML, Open-Office ODT, PDF, RTF, Text. Ses dosyaları: AAC, AIFF, FLAC, M4A, MP3, OGG, OPUS, WAV, WMA. E-kitap dosyaları: ePub, AZW3, FB2, LIT, LRF, MOBI, PDB, PDF, TCR. İmaj dosyaları: BMP, EPS, GIF, HDR / EXR, ICO, JPEG, PNG, SVG, TGA, TIFF, WBMP, WEBP. Kayıtlar dosyaları: 7Z, TAR BZ2, TAR GZ, ZIP Hash dosyaları: Adler32, Blowfish, CRC-32, CRC-32B, Gost, Haval-128, htpasswd Apache, MD4, MD5, RIPEMD-128, RIEMD-160, SHA-1, SHA-256, SHA-384, SHA-512, Snefru, Tiger-128, Tiger-160, Tiger-192, Whirlpool

Uygulamayı kullanırken uyarı etmeniz gerekn nokta ise şifreli dosyaların dönüştürülemeyeceğidir. Bunun haricinde gerçekte özel olarak yapmanız gereken herhangi bir şey yok. Yalnızca kaynak dosyayı ve gaye türü seçin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi