File Expert indir

File Expert indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda yer alan tüm dosyalarınızı profesyonel bir şekilde yönetebileceğiniz dosya yöneticisi uygulaması.

Telefon, tablet, bilgisayar ve bulut depolama servislerindeki dosyalarınızın yönetiminde mükemmel bir performans gösteren File Expert, alanındaki en iyi dosya yöneticilerinden biri diyebilirim.

Kolay ve anlaşılması mümkün arayüzüyle, dosyalarınız üzerinde her türlü işlemi yapmanıza olanak karşılayan dilekçe, dosyaları türüne kadar ayırarak kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Fotoğraflar, müziklerden tutun da e-kitap ve APK dosyalarına kadar her türden dosyayı başvuru üzerinden yönetmeniz muhtemel. Dosya transferlerinde de epeyce iyi bir performans gösteren File Expert ile dosyalarınızı Bluetooth, Wi-Fi Direct, NFC, FTP, SFTP gibi servisleri kullanarak fazla kolay bir şekilde gönderebilirsiniz.

Sekme tabanlı arayüzü baştan sona dosyalar, klasörler ve araçları ayrı olarak sunan File Expert, ayrıca çeşitli sistem araçlarını da beraberinde getiriyor. RAM Temizleyici, Tek tuşla temizleme, pc temas arabulucu gibi dağıtılmış araçlar doğruca de bu işlemler için ayrı program indirmeye lüzum kalmıyor.

Uygulamanın genel özelliklerine bakacak olursak;

GCloud bedava bulut hizmetiyle senkronize egzersiz, Geri mutasyon kutusu, Ultra hızlı ve daha sonra devam ettirme özelliğine sahip dosya indirme yöneticisi, Web PC Suite bağlantısı, FTP sunucularına erişim, Wi-Fi üzerinden dosya paylaşımı, Samba, FTP, SFTP, Bluetooth gibi sunuculara erişim, Az Kalsın tüm bulut servislerine erişebilme, Başvuru yedekleme, ZIP, RAR gibi dosyaların yönetimi, Zinde metin editörü, Desteklenen öteki telefonların içeriğine erişim.

Eğer siz de gelişmiş özelliklere sahip profesyonel bir dosya yöneticisine gereklilik duyuyorsanız, adeta bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak File Expert uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi