File Explorer indir

File Explorer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

File Explorer uygulaması, Android cihazlarınızda bedava olarak kullanılabilecek bir dosya ve dizin yönetimi uygulaması.

File Explorer uygulaması, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dosya yöneticisi ve Android’in varsayılan dosya yöneticisine tarafından çok daha artı özelliğe sahip. Eğer zeki telefon ya da tabletinizdeki bütün dosyaların yönetimi konusunda sorunlar yaşıyorsanız uygulamaya bir göz atmalısınız.

Uygulamanın arayüzü iyi tasarlanmış ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araçlara bir kaç tıklama ile ulaşabiliyorsunuz. Hem jurnal standart ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz gibi meslek ya da geliştirici ihtiyaçları için de kullanabilir ve gelişmiş özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz olan esas sürümünün sahip olduğu özelliklere bahsetmek gerekirse;

Yakınlaştırma ve uzaklaştırma Hareket ve kaydırma desteği Arama ve index yetenekleri Seri düzenleme için metin editörü Fotoğraf görüntüleme Sıkıştırılmış dosyaları görüntüleme

Kullanım içi satın alma seçenekleri ile ulaşabileceğiniz pek fazla başka nitelik de uygulamada yer alıyor ve böylece esas özelliklerin eksik kalması durumunda daha ileri yeteneklere kavuşabiliyorsunuz. Bu özellikler farklı başlıklar aşağıda olduğu için içlerinden yalnızca zorunlu olanları satın alabilirsiniz.

Ücretsiz sürümün standart kullanıcılar için tatmin edici olacağına inanıyorum ve uygulamaya incelemek isteyenler de bu sürüme bakabilirler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi