Files Go indir

Files Go indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Files Go, Google tarafından geliştirilen bir Android dosya yöneticisi

Files Go, Google göre geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulan bir dosya yöneticisi uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir başvuru formu olan Files Go, mobil cihazınızda depoladığınız dosyaları ahenkli bir şekilde saklamanıza ve bu dosyalara zahmetsizce erişebilmenize imkan tanıyor. Eğer Android telefon ya da tabletinizin varsayılan dosya yöneticisi ihtiyaçlarınızı karşılamıyor ya da hoşunuza gitmiyorsa Files Go’yu alternatif bir seçenek olarka kullanabilirsiniz.

Files Go, bütün dosyalarınızı tek bir yerden denetleme etmenize imkan vermekte. Sade bir şekilde tasarlanmış gerçekte dosyaları, dosya türüne kadar listeleyebilmektesiniz. Android GO’ya sahip telefonlar düşünülerek yapılmış Files Go düşük RAM ve işlemci gücüne sahip telefonlar ve tabletler için ideal bir çözüm olacaktır. Eğer telefon veya tabletinizde uygulamaları başlatmak, uygulamalar arasında geçiş yapmakta zorlanıyorsanız Files Go’yu deneyebilirsiniz. Dilekçe içinde kullanım önbelleğini temizleme seçeneği de mevcut, bu sayede telefon ya da tabletinizde boş yer açabiliyorsunuz.

Files Go’nun bir diğer elverişli özelliği Bluetooth üzerinden kablosuz dosya transferini desteklemesi. Bu sayede arkadaşlarınıza kolayca dosya gönderip, benzer kolaylıkla dosya alabiliyorsunuz.

 

İLGİLİ SORULAR

Android’de Yazı Tipi Nasıl Değiştirilir? Samsung Galaxy Note 2 Hata 10 Sorununu Nasıl Çözerim? En İyi Mobil Operatör Hangisi? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi