Final Countdown indir

Final Countdown indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Final Countdown uygulamasında istediğiniz tarih ve saatler için geri sayım sayacı oluşturabilirsiniz.

Final Countdown uygulamasıyla Android cihazlarınızdan, sizin için önemli olan tarihler için geri sayım sayacı oluşturabilirsiniz.

Sevdiklerinizin doğum günü, tatil, buluşma günleri, gezi tarihleriniz, konser, yıldönümleri vb. günleri anımsamak ve ne kadar vakit kaldığını peşine düşüp takip etmek istiyorsanız, geri sayım sayacı uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Bu alanda benim de favorim olan Final Countdown uygulamasında, ihtiyacınız olan özellikleri fazlasıyla bulabileceğinizi düşünüyorum. Tarih ve saat seçimi yaptıktan sonra sayacınıza bir ad verdiğinizde gün, saat, dakika, saniye ve milisaniye cinsinden geri sayıma başlayan uygulamada, geri sayım ekranının görünümü dahil birçok kişiselleştirme seçeneği de sunuluyor.

Her sayaç için özelleştirilebilir arkadaki plan görsellerini ister uygulamadan, isterseniz de kendi resim albümünüzden seçebilmenize müsade veren gerçekte, geri sayım tamamlandığında hatırlatma bildirimleri de gönderiliyor. Fazla düşük pil ve kaynak kullanan Final Countdown uygulamasında, sayacınızı sosyal ağ hesaplarınızda veya SMS aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz de muhtemel.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi