FinchVPN indir

FinchVPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FinchVPN, bilgilerimizi her alanda takip eden firmalar ve hükümetlerden kurtularak kimliğinizi gizleyerek özgürce internette dolanabileceğiniz Android VPN uygulaması.

FinchVPN, keza ücretli hem de bedava dilekçe seçeneklerine sahip olan başarılı bir Android VPN uygulaması. Yasaklı sitelere girmek için kullanılan en etkin yöntemlerden bir tanesine olan VPN servislerinden bir tanesi olan Finch ile internette tehlikesiz ve özgürce gezinebiliyorsunuz.

Girdiğimiz siteleri ve tıkladığımız her şeyi takip eden firmalar ve hükümetlerden kaçabilmek ve peşine düşüp takip edilmekten kurtulmak için kullanabileceğiniz dilekçe üzerinde internete bağlanabileceğiniz 21 ayrı ülke sunucusu bulunuyor. İstediğiniz ülkeyi seçerek saniyeler içerisinde internette kimliğinizi açığa çıkarmadan gezmeye başlayabilirsiniz.

Yasaklı sitelere girebilme fonksiyonu dışında hackerlara karşı bilgilerinizi koruma altına alan servisin bedava seçeneği ile ayda 3 GB ücretsiz VPN servisi kullanabiliyorsunuz. Fakat bu 3 GB’ı hatalı anlamayın. Kendi internet paketiniz açık havada size herhangi bir ekstra internet kullanımı sunmamaktadır. Kendi mobil internet paketinizi kullanarak internete antre yaptığınızda 3 GB’lık kullanım boyunca VPN kullanmanızı sağlıyor.

Bağlandığınız ülke sunucularına tarafından farklılık göstermesine karşın internet hızınızda çoğalma sağlama, uygulamanın en hoş özelliklerinden bir tanesi. Finch VPN ile girilmesi yasaklanan tüm sitelere giriş yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın Pro yada Premiere paketlerinden bir tanesi alarak aylık ödeme yaparak ayrıca sınırsız VPN servisi kullanabilir ayrıca de ekstra özellikler ile daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. Lakin zaman zaman işiniz düşüyorsa ücretsiz paketi tercih etmenizi öneririm. Ücretsiz paket ile sunulan sunucular limitlidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi