Find My Android Phone! indir

Find My Android Phone! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Find My Android Phone! mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir telefon bulgu uygulamasıdır

Find My Android Phone! kullanıcılara kayıp telefon bulma ve çalıntı telefon bulgu konularında muavin olan bir mobil telefon bulma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir başvuru formu olan Find My Android Phone! temel olarak telefonunuzu kaybettiğiniz ya da telefonunuzun çalındığı durumlarda telefonunuzun nerede olduğunu öğrenmenizi muhtemel kılıyor. Find My Android Phone! Android telefonunuzun yerini telefonunuzun GPS özelliğinden yararlanarak harita üzerinde işaretleyebiliyor.

Find My Android Phone! yalnızca kendi Android tablet veya telefonunuzun değil, aile üyelerinizin telefon veya tabletlerinin yerini de gösteriyor. Başvuru bu işi olabilmek için GSM operatörünüzün sağladığı konum bilgilerini kullanıyor. Android cihazınız çalındığında veya yerini hatırlayamadığınızda Find My Android Phone! internet sitesine giriş yapıyorsunuz. Ardından ise bu site üzerindeki haritada cihazınızın yerini görebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızın konumu değiştiğinde Find My Android Phone! önceki ve sonraki konumları da kaydedebiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi