Find My Friends indir

Find My Friends indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Find My Friends uygulamasını kullanarak ailenizle ya da arkadaşlarınızla hemen olan konumunuzu paylaşabilirsiniz.

Find My Friends uygulamasıyla Android cihazlarınızdan ailenizi ya da arkadaşlarınızı anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

Canlı konum paylaşma uygulaması olan Find My Friends, aile bireyleriniz ya da arkadaşlarınızla birlikte kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir başvuru diyebilirim. Aile üyelerinizle veya arkadaşlarınızla oluşturacağınız grup sayesinde, harita üzerinden kimin nerede olduğunu reel zamanlı olarak izlemenize olanak karşılayan uygulamanın bilhassa ebeveynler için faydalı olacağını düşünüyorum. Çocuklarınızın nerede olduğunu takip etmenizde size kolaylık sağlayacak Find My Friends uygulaması, bununla birlikte mesajlaşma imkanını da sizlere sunuyor.

Arkadaşlarınızla randevulaşma ayarladığınızda kimin nerede olduğunu görebilme şansına sahip olabileceğiniz gerçekte, arkadaşlarınıza tek tek nerede olduklarını sorma zahmetinden de kurtulabilirsiniz. Çocuklarınızın güvenliği için de kullanılabilecek Find My Friends uygulamasında, onların kaybolma durumlarında ya da kasıt yeri dışındaki yerlere gittiklerinde anında farkında olan olabileceksiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi