Find My Phone indir

Find My Phone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Find My Phone, kaybolan Android telefonlarınızı bulmanıza yardım edecek bir android uygulamasıdır.

Find My Phone, kaybolan Android telefonunuzu bulmak, arkdaşınızın yerini tespit etmek, aile bireylerinizden birini izlemek gibi işlemleri yapabileceğiniz etkili ve başarılı bir Android uygulamasıdır.

Uygulamayı cihazınızı indirdikten daha sonra hesap oluşturarak peşine düşüp takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını girmelisiniz. daha sonra bu numaraya yazılmış bir mesaj gönderilerek kişinin onayı alınır. Kabul Etme gerçekleştikten daha sonra numarası girilen kişinin nerede olduğunu istediğiniz yerden peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Uygulamanın en yaygın başvuru alanlarından bir tanesi, kaybolan telefonlarınızı bulmak. Arkadaşlarınız arasında uygulamayı indirerek, birbirlerinizi takibe alarak ve herhangi bir kaybolma durumunda arkadaşınızın telefonu üzerinden peşine düşüp takip ederek cihazınızı bulabilirsiniz.

Başvuru Formu telefon GSM operatörünüzün sahip olduğu lokasyon bilgilerini kulanarak telefonunuzun yerini saptama edebilmektedir. Android cihazlar haricen iPhone ve diğer akıllı olmayan telefonlarıda takip edebilirsiniz. Lakin zeki olmayan telefonları peşine düşüp takip etmek için 3 numara hakınız var. 3 telefondan fazla peşine düşüp takip etmek isterseniz aylık kayıtlı bir vergi karşılığında bu özelliği satın alabiliyorsunuz.

Telefon kaybolma ve çalıntı riskini azaltan bu faydalı uygulamayı arkadaşlarınız ile birlikte kullanarak mümkün kaybolma ve çalıntı durumlarında ivedi müdahale ederek telefonunuzu derhal bulabilir ya da geri alabilirsiniz.

Bedava olarak indirerek Android telefonlarınız üstünde kullanabileceğiniz bu uygulamayı kesinlikle denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi