Finger Gesture Launcher indir

Finger Gesture Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Finger Gesture Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazınızı parmak hareketlerinizle yönetebiliyorsunuz.

Finger Gesture Launcher uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki tatbik açma ve uygulamalar arası geçiş işlemlerini fazla daha basit bir şekilde gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz launcher uygulamaları arasında yer alıyor. Epeyce sade bir kullanıma sahip olan ve işlevlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilen dilekçe, parmak hareketlerinizi ekranda kullanarak onlarca bambaşka işlemi hemencecik gerçekleştirmenize imkan tanıyor.

Uygulamayı kullanarak tek yapmanız gereken belirlediğiniz parmak hareketlerini ekran üstünde göstermek ve böylece o el hareketi ile ilgili işlemin gerçekleşmesini sağlamak. Uygulamanın hareket tespiti başarılı bir şekilde gerçekleştiği için kullanımınız esnasında ekrana her zaman da bir şey çizmeniz gerekmiyor.

Parmak hareketlerinizle yapabileceklerinizi kısaca bir listelersek;

Uygulama açma Kısayol açma WhatsApp görüntüleme Arama yapma Web sitesi açma Cihaz ayarlarını değişim Sanal butonları yararlanma Kilit ekranını açma

Bütün bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için herhangi bir root yetkisi gerekmiyor fakat hali hazırda root yetkisine sahip olan kullanıcılar bu yetkilerle alakalı işlemleri de tekrar Finger Gesture Launcher ile parmak hareketlerini kullanarak yapabiliyorlar.

Sade ve süratli yapısı, internet gerektirmemesi ve pil tüketimini olumsuz etkilememesi ise uygulamanın öteki olumlu yanları aralarında yer alıyor. Yeni bir launcher uygulaması arayanlar oldukça devrimsel bir başvuru olan Finger Gesture Launcher’ı denemeden geçmesinler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi