FingerSecurity indir

FingerSecurity indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FingerSecurity, Android cihazlarınızdaki uygulamaların güvenliğini parmak izinizle korumanızı sağlıyor.

FingerSecurity uygulamasıyla Android cihazlarınızdaki uygulamaları parmak izinizle koruyabilirsiniz.

Telefonunuzu aile bireylerine veya arkadaşlarınıza verdiğinizde fotoğraflar ve mesajlaşma uygulamaları gibi bölümlere girmeleri konusunda endişeleniyorsanız, FingerSecurity uygulamasıyla bu işi kökten çözebilirsiniz. İstediğiniz uygulamaları parmak izinizi kullanarak kilitleyebilmenize olanak sağlayan gerçekte son derece gelişmiş bir emniyet önlemi alabilirsiniz. Aniden fazla başvuru formu için parmak izi koruması eklemenize izin veren FingerSecurity uygulaması, yeni yüklediğiniz uygulamalar için de koruma önlemi almak isteyip istemediğinizi sizlere bildiriyor.

Korumaya aldığınız uygulamalardan gelen bildirimleri de korumanıza imkan tanıyan FingerSecurity uygulamasında, kilit ekranı için arkadaki planda istediğiniz fotoğrafı kullanabiliyorsunuz. Parmak izi korumasını widget yardımıyla zahmetsizce açıp kapatabileceğiniz uygulamada, alternatif olarak parola veya PIN kodu korumasını da kullanabiliyorsunuz.

Dilekçe özellikleri

Birdenbire artı uygulamayı parmak iziyle koruma Parola veya PIN koruması desteği Arka plan resmi değiştirme Widget ile korumayı açma/kapatma Yeni yüklenen uygulamaları otomatik olarak koruma Açıklanmış kişilere tatbik açma izni verebilme Davetsiz şahısların fotoğrafını çekme

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi