Firefox indir

Firefox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Firefox yepyeni bir arayüz ve platform bağımsız çalışabilen yeni kodlama yapısıyla hazırladığı yeni tarayıcısını ilk kez Android cihazlarda kullanıcılarına sunuyor.

Firefox, mobil platforma bir süredir geliştirmeye devam ettiği Fennec projesinin ürünü olan Firefox 9.0 ile giriş yaptı. Kişiselleştirilebilir özellikleri ve eklenti desteğiyle yıllardır en fazla seçim edilen tarayıcılardan olan Firefox’un bundan böyle mobil platformdada başarısını devam ettirmek istiyor. Son güncelleme ile versiyonu 24.0’a yükseltilmiş durumda.

Son sürümle birlikte Google Now arama aracı (widget) eklendi.

Firefox 21 güncellemesi sonrasında:

Yeni birkaç font eklendi. Uzun basıldığında zengin medya dosyalarının indirilebilmesi sağlandı. Arayüz konusunda iyileştirmeler yapıldı.

Firefox 19 güncellemesi ardından:

Tema desteği geldi. 600 MHz ve 800 MHz frekansında işlem yapan cihazlara karşın performans iyileştirmesi gerçekleşti. Yeni dillere yönelik takviye geldi.

Firefox 18 güncellemesi sonrasında:

IonMonkey derleyicisi ile daha hızlı JavaScript performansı yakalandı. Güvenli gezinti seçeneğinin gelmesiyle bunu gerçekleştiren birincil mobil tarayıcı oldu. Araçlara Google Now geldi.

Firefox 17 güncellemesi sonrasında:

ARMv6 yonga setini kullanan ve 800 MHz işlemci ile 512 MB ara hafıza (RAM) kullanan telefonlara değin kullanım desteği geldi. Daha Alçak sistem gereksinimleri bu seviyeye indirildi. Android Jelly Bean ve Ice Cream Sandwich sürümlerinde H.264/AAC/MP3 müzik ve video formatlarına yazılım ve donanım destekli çalışma özelliği geldi. Android 4.2 sürümü üzerinde uygulamanın tamamen kararlı şekilde çalışması sağlandı.

Firefox 16.0 güncellemesi sonrasında:

Kitap okuma modu ile adres satırında kitap görseli yer alan sayfaları kitap sayfası okur gibi görüntüleyebilme ve okuma özelliği eklendi. Paylaş özelliği altında Firefox senkronizasyonu ile birlikte hareket eden düzenlemeler yapıldı. Olası zararlı adreslere yönelik iyileştirmeler yapıldı. JavaScript temelli sayfa parçacıklarını işleme performans artışı sağlandı. CSS3 animasyonları, geçişleri ve eğimlerini herhangi bir eklentiye lüzum kalmadan işleyebilme özelliği geldi.

Firefox 15.0 güncellemesi sonrasında:

Gelişmiş tablet uyumu Daha hızlı ve güzel arayüz tasarımı Metin seçme sorununun giderilmesi Daha iyi sekme deneyimi SPDY bağlantı protololü desteği Geçmiş ve sık kullanılanları ayarlar kısmından dahil edebilme

Firefox 14.0 güncellemesi ardından:

HTML5, MathML ve CSS desteğinde sağlanan geliştirmelerle performans artışı sağlandı. JavaScript motorundaki altyapılar güncellemeleriyle performansı artırıldı. Minimize edilmiş arayüz Mobil platform için optimize edilmiş eklenti desteği Gizli tab menü sistemi. Parmak hareketinizle faal ve edilgen duruma getirebilme. Firefox’un diğer tüm özellikleri içerisinde mevcut. Flash desteği sağlaması

ARTILAR

Flash Desteği

Yeni ve elverişli arayüz

Mobil eklenti desteği

Sekme senkronizasyonu

EKSİLER

Flash ile ilgili aralıksız bastırma sorunları

İLGİLİ SORULAR

Virüs tarama nasıl kapatılır? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi