Fixya indir

Fixya indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fixya, kullanıcıların uygulamanın öteki kullanıcılarına sorular sorarak veya sorularına cevaplar vererek birbirleri ile yardımlaşmalarını sağlayan bedava bir Android uygulamasıdır.

Fixya, Android kullanıcılarının birbirlerine kalabalık içerisinde sorular sorarak yardımlaşmasını sağlayan oldukça yardımcı ve bedava bir uygulamadır.

Google+ hesabınız ile birlikte antre yapabileceğiniz başvuru üzerinden, yardıma ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir konuda diğer kullanıcılara sorular sorabilir ve kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz. Mesela herhangi bir yemek yemek tarifi, otomobil arızası vb. konular hakkında kalabalık üzerinden sorunuzu yayınlayabilir ve öteki kullanıcıların yanıtlamasını sağlayabilirsiniz.

Muhakkak başvuru tek yanlı yardım uygulaması değildir. böylece sizde öteki kullanıcıların sorduğu sorulara yanıt vererek onlara tezgâhtar olabilirsiniz.

Kullanımı tamamen bedava ve kolay olan başvuru formu bir uçtan bir uca istediğiniz vakit istediğiniz yerden sorular sorarak, öteki kullanıcılardan yardım alabilirsiniz.

Sizde sıkça küçük problem ve sorunlar yaşıyorsanız, Fixya size bu konuda yardımcı olabilecek en iyi uygulamalardan bir tanesi olabilir. Fixya uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi