Flash Alerts indir

Flash Alerts indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefonunuzun flaş özelliğinin bildirimlerde yanıp sönmesini istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Flash Alerts uygulaması Android zeki telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir uyarı uygulaması ve telefonunuzun flaş ışığının bildirimler için bir LED olarak çalışmasına yarıyor. iPhone’da varolan bu özelliği Android kullanıcıları uzun süredir bekliyorlardı ve ekran bölümüne yerleştirilen özel renkli LED ışıklar dışında flaşı bu amaçla göstermek muhtemel olmuyordu. Maalesef her telefonda buna özel LED olmaması ise işleri daha da zorlaştırıyordu.

Bu başvuru baştan sona LED sıkıntısına bir çözüm geliyor ve telefonunuzun fotoğraf çekme amaçlı olarak kullanılan flaşını bundan böyle bir bildirim ışığı olarak kullanmak muhtemel ışık halkası geliyor. Telefonunuzda yeni bir çağrı yoksa SMS aldığınızda doğrudan doğruya faal hale gelen flaş ışığının, gelen bildirimleri kaçırmanıza engel olacağı belirlenmiş görünüyor.

Yanıp sönen bu ışığın frekansının ne olacağını ve hangi aralıklarla, kaç adet parlayacağını yeniden uygulamanın kolay kullanılır arayüzü üzerinden düzenleyebiliyorsunuz. Ücretli versiyonu bütün bildirimler için yardım veren uygulamanın bu bedava sürümü yalnızca aramalar ve mesajlar konusunda yardım veriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi