Flash On Call indir

Flash On Call indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Flash on Call uygulaması bir uçtan bir uca Android cihazınıza bir çağrı veya mesaj geldiğinde hemen farkında olabiliyorsunuz.

Flash On Call uygulaması, Android kullanıcılarının telefonlarının çalması halinde kamera flaşının da yanmasını sağlayabilen ücretsiz ve kolay bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Her ne kadar bu konuda oldukça gösterişli olan bir kaç kullanım daha olsa da Flash On Call’un sadeliği ve seri yapısıyla alternatiflerden birisi olduğunu belirtmek lüzum. Bazı telefon üreticileri bu özelliği cihazlarına varsayılan özellikler olarak ekleseler de buna sahip olmayan kullanıcılar uygulamanın bütün olanaklarından faydalanabiliyorlar.

Tatbik içerisinde flaş düzeneğinin ayarlanmasını karşılayan bir takım seçenekler yer alıyor. Özellikle bayağı mod, titreşim modu ve gürültüsüz mod gibi bütün varyasyonlar için farklı ayarların yapılabilmesi özelleştirme anlamında geniş imkanlar sunuyor.

Flaşlar arasında ne kadar süre geçeceği, flaş hızı ve adedi gibi bir kaç akort baştan sona dilediğiniz sonuçları alabiliyor ve ayarları değiştirerek kendinize özel bir flaş yanma süreci belirleyebiliyorsunuz.

Dilekçe yalnızca gelen aramalarda yok, SMS ve MMS mesajları aldığınızda da faal olarak kamera flaşını yakabiliyor. Mesajlar için aramalar değin olmasa da gerçi akort olanakları sunuluyor. Uygulamayı paylaşmak isteyen kullanıcılar sosyal paylaşım butonlarına da tekrar ayarlar bölümünden erişebiliyorlar.

Dilediğiniz lahza Flash On Call uygulamasını deaktif ülkü getirmek ve flaş özelliğini kapatmak da muhtemel. sıkça telefonunuza gelen çağrı ve mesajları görmüyor, bu konuda kendinize bir destek arıyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi