FlashFox indir

FlashFox indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

FlashFox bedava olarak indirebileceğiniz bir mobil internet tarayıcısıdır

FlashFox sahip olduğu Adobe Flash Player desteği ile öne meydana çıkan bir mobil internet tarayıcısı.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir flash destekli Android tarayıcı olan FlashFox internette şen bir gezinti yapmanızı olası kılıyor. Adobe firması kadar geliştirilmiş olan Flash ile hazırlanan internet siteleri videoları ve Flash destekli oyunları sitelerine yerleştirerek çekici içerikler sunabiliyorlar. Bilgisayarlarımızda bu içerikleri görüntülemek epeyce kolayken mobil cihazlarda meslek değişiyor. Her mobil internet tarayıcı Adobe Flash Player desteğine sahip olmadığı için internet sitelerindeki videolar oynatılamıyor, Flash tabanlı oyunlar mobil cihazlarda oynanamıyor. İşte FlashFox ile bu problemleri çözebilirsiniz.

FlashFox yer imleri saklama, zeki arama, sekmeli gezinti gibi standart özelliklerin yanına bilgisayardan mobil senkronizasyon gibi gelişmiş özelliklere de sahip. FlashFox ile tehlikesiz bir şekilde internette gezinti yapabilmeniz de olası. Tarayıcının sahip olduğu Do Not Track özelliğini aktifleştirerek internet sitelerinin bireysel bilgilerinizi ele geçirmesini önleyebilirsiniz.

FlashFox flash haricinde HTML5 desteğine de sahip ve HTML5 videoları da oynatabiliyor. FlashFox ile flash ve HTML5 içeriklerini görüntüleyebilmek için internet sitelerine “request desktop site” seçeneği ile giriş yapmanız gerekiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi