Flashlight indir

Flashlight indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Flashlight, karanlıkta kaldığınızda telefonunuzun flaş ışığını el feneri olarak kullanmanıza imkan karşılayan yararlı ve bedava bir Android başvuru formu.

Flashlight, Android platformu üzerine bulabileceğiniz en iyi el feneri uygulamalarından bir tanesi olarak öne çıkıyor. Nedeni ise boşboğaz izinsiz gönülsüzce sadece işini yapacak dek izin can atarak işini de gayet iyi yapması.

Oldukça parlak, süratli ve elverişli bir el feneri uygulaması olan Flashligt, karanlıkta kaldığınızda ortamı aydınlatmanızı sağlıyor. Epeyce süratli çalışan başvuru formu doğruca ani elektrik kesintilerinde hemen başvuru formu ile ortamı aydınlaabiliyorsunuz.

Tek bir tuş ile denetim edebildiğiniz uygulamanın arayüzü de aynı şekilde fazla sade ve kullanışlı. Ayrıca aç/kapa tuşu üzerinde diğer taraftan pusula bulunuyor. Bu sayede hem ışıklandırma hem de yön bulma görevlerini yerine getiriyor.

Bir çok sahte yada gereksiz el feneri uygulaması, el feneri çalışması için gerekli olandan fazla daha pozitif müsade kendi isteğiyle telefon üzerindeki verilerinizi çalma derdindeyken, bu kadar sade ve müsade istemeyen başvuru formu bulmak güç. bu nedenle Flashlight’ı kullanacağınız el feneri uygulaması olarak gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak Android telefonlarınıza indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi