Flick indir

Flick indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Flick, Android cihazınızdaki belge, resim ya da videoyu dilediğiniz bir mobil cihazla – bilgisayarla paylaşmanıza izin veriyor.

Flick, Android cihazlar arası dosya paylaşımını oldukça kolaylaştıran bedava bir başvuru formu. Android telefon ve tabletinizdeki dosyaları kabloya ihtiyaç duymadan zahmetsiz ve çabuk bir şekilde başka bir mobil cihazınıza veyahut bilgisayarınıza aktarmanıza müsade veren son derece kullanışlı bir kullanım olduğunu söylebilirim.

Android cihazımızdaki bir belgeyi, videoyu ya da müziği ara sıra bilgisayarımıza ya da öteki mobil cihazımıza atma ihtiyacı hissediyoruz. Cihazlar aralarında dosya paylaşımı yapabileceğimiz ayrıca de ücretsiz onlarca uygulamayla bu ihtiyacımızı rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Flick de öbür cihazlar aralarında dosya transferini en kolaya indiren uygulamalardan biri.

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği sadelikte bir arayüzle gelen Flick’in en büyük özellklerinden biri cihazlar arası dosya paylaşımını aynı zamanlı yapabilmesi. Mesela; Android cihazınızdaki bir videoyu bilgisayarınıza alıntı yapmak istediğinizde broadcast seçeneğine dokunduğunuzda mobildeki video anında bilgisayarınıza yansıtılıyor. Natürel fakat fotoğraflarda da bu özelliği kullanabiliyorsunuz. Flick’i benzerlerinden ayıran diğer bir özelliği de paylaştığınız dosya için vakit belirleyebiliyorsunuz. Tıpatıp Snapchat uygulamasında olduğu gibi paylaşımı yaptıktan sonra dosyanın emin bir vakit daha sonra otomatik olarak silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Aygıt ayırt etmeksizin dosya paylaşımını en hızlı şekilde yapan Flick, Bluetooth bağlantısı yerine WiFi yani kablosuz ağı kullanıyor. Dosya transferi yapacağınız cihazları aynı kablosuz ağa bağlamanız gerektiğini hatırlatayım.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi