Fliktu indir

Fliktu indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fliktu, Android’in klasik paylaşım menüsünü daha kullanışlı ışık halkası getiren bir mobil uygulamadır

Fliktu, Android işletim sisteminin varsayılan paylaşım menüsünü ihtiyaçlarınızla düzenli olacak şekilde çok daha kullanışlı bir ülkü getiren ve paylaşımları daha çabuk yapmanızı sağlayan bir mobil paylaşım uygulaması.

Android paylaşım menüsünü kullanarak beğendiğimiz fotoğrafları, dosyalarıi bir intenret sitesi üzerindeki içerikleri öbür sosyal ağ hesaplarımız üzerinden ya da e-posta gibi kanallar üzerinden paylaşabiliyoruz. Android cihazımızda yüklü olan uygulamaların sayısı çok olduğunda ise paylaşım menüsünde aradığımız uygulamayı bulmak zorlaşabiliyor. İşte Fliktu bu noktada devreye giriyor ve paylaşım yaparken bize pratik bir çözüm üretiyor.

Fliktu’nun sunduğu paylaşım menüsü temel olarak en sık paylaşım yaptığınız uygulamaları bir araya topluyor ve paylaşılan içeriklerle en alakalı olan uygulamaları size öneriyor. Ayrıca dosya görüntüleyebileceğiniz uygulamalar da listeleniyor.

Fliktu internet bağlantılarını paylaşabilmeniz için de size farklı bir seçenek sunuyor. Bir temas üzerine dokunduğunuzda Android cihazınızı hafif bir şekilde sallarsanız Fliktu’nun paylaşım menüsü açılıyor ve böylece bu bağlantıyı öbür uygulamalar üzerinden paylaşabilmeniz sağlanıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi