Floatify indir

Floatify indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Floatify uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizde çok kolay bir şekilde zeki ve ekranda yüzen bildirimler alabilirsiniz.

Android zeki telefonların ve tabletlerin bildirimler konusunda birazcık başarısız oldukları apaçık. Zira herhangi bir oyun içerisindeyken bildirimleri görmek imkansız ülkü gelebiliyor ve aynı zamanda tam ekran uygulamalarda da uygulamadan çıkmadan bildirimlere dair işlemler yerine getirmek mümkün olmuyor. Bu bildirimlerin yeteri değin iyi tasarlanmamış olması ve yaşanan karmaşalar da işin cabası diyebiliriz. Floatify bu sorunun üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz bedava ve kolay kullanılır bir kullanım olarak karşımıza çıktı.

Uygulamayı kullandığınızda telefonunuza gelen bildirimler açık olan uygulamalardan bağımsız olarak yüzen bir şekilde karşınıza çıkıyorlar ve bu sayede hiç zorlanmadan ve kullandığınız uygulamadan çıkmadan bildirimlere göz atabiliyor, açabiliyor ya da silebiliyorsunuz.

Bunun yanına telefonun ekran kilidi açıldığında direkt olarak bildirimleri karşınıza çıkarabilen Floatify sayesinde yanlışlıkla gelen bildirimleri kaçırmak gibi durumlara aleyhinde da tedbir alabiliyorsunuz. Bildirimlerin çıktığı kartların renkleriyle ve arkadaki planlarıyla oynamak, animasyonlarını değiştirmek de olası.

Akıllı cihazınızın bataryası üzerinde dikkate değer bir tüketimde bulunmayan uygulama, bu sayede korkmadan kurmanıza ve kullanmanıza ihtimal veriyor. Gelen SMS’ler için anında yanıtlamak, aramalar için geri arama ve diğer uygulamalara dair kısayollar da Floatify’a entegre edildiği için basmakalıp jurnal işlemlerin daha da hızlı ayla geleceğini söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi