Floating Bar LG V30 indir

Floating Bar LG V30 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LG V30’un yüzen çubuğunu telefonunuza taşıyın.

Floating Bar LG V30, adından da tahmin edeceğiniz üzere LG’nin amiral gemisindeki yüzen çubuk özelliğini tüm Android telefonlara getiren bir başvuru formu. Root gerektirmeyen uygulamayı Android telefonunuza indirip yükleyerek LG V30’un öne meydana çıkan özellikleri arasında gösterilen floating bar yani yüzen çubuğu telefonunuza taşıyabilirsiniz.

Android 4.4 ve üzeri tüm telefonlarda çalışan Floating Bar LG V30 uygulaması, sık kullandığınız başvuru ve araçlara daha basit ulaşmanızı sağlıyor. Google arama çubuğunu anımsatan çubuğa gözde kullanım, araç, web site ve süratli aramalarınızı yerleştirmekle kalmıyor, kısayolları kategorize edebiliyorsunuz. Kategorileri sonradan düzenlemeniz gerekirse her biri kategoriyi ayrı olarak etkinleştirip devre dışı bırakabiliyorsunuz.

Ana ekranda yer açmanızı karşılayan çubuğu dilediğiniz konuma taşıyabiliyor, Edge ekran kısayolu görünümünde bırakabiliyorsunuz. bu vesileyle dilekçe belli aralıklarla güncelleniyor; her güncellemeyle widget’ların sayısı artıyor, yeni özellikler geliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi