Floating Touch indir

Floating Touch indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android telefon ve tabletlerinizdeki işlevlere fazla daha basit ve çabuk bir şekilde ulaşabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletinizi kullanırken bir takım kısayolların fazla zorlama yerlerde olduğunu düşünüyorsanız ve erişmek istediğiniz araçlara daha kolay bir şekilde ulaşabilmek için bir yöntem arıyorsanız Floating Touch uygulaması sizin için hazırlanmış demektir. Uygulamanın diğer uygulamalar ile çatışmaması ve ekranın üzerinde ek bir tabaka olarak yer alması ise fazla güzel düşünülmüş bir teferruat.

Uygulama temel olarak telefonunuzda erişebileceğiniz öyle çok noktaya kısayollar sağlıyor ve bunu ekranınızın üzerinde uçan bir menü ile oluşturuyor. Belirlediğiniz menü noktasını ekranda seçtikten sonradan ona tıkladığınızda karşınıza Floating Touch menüsü çıkıyor ve özelleştirebildiğiniz bu menüye dilediğiniz dilekçe ya da ayarı koyabiliyorsunuz.

bununla birlikte çabuk bellek temizleme, ekran parlaklığı, ağ bağlantıları, döndürme, flaş ışığı, zil sesi modları, geri butonu ve onlarca bambaşka özelliğin aktifleştirilebildiği uygulama bu nedenle birçok konuda Android cihazınızı kullanmanızı hızlandırabiliyor. Bazı özelliklerinin etkin olabilmesi için root yetkisi gerekiyor fakat o kadar çok yeteneğini root olmadan da kullanabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi