Floating Toucher indir

Floating Toucher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Floating Toucher, Android cihazınızda pek fazla işi daha gizli yapabilmenize olanak tanıyan bir asistan vasıta uygulamasıdır.

Floating Toucher, zeki cihazınızda böylece fazla işi daha sıcacık yapabilmenize olasılık tanıyan bir yardımcı vasıta uygulaması olarak uyarı çekiyor. Android işletim sistemine sahip zeki telefon ya da tabletlerinize rahatlıkla kurabileceğiniz gerçekte, minik dokunuşlarla işlerinizi kolaylıkla halledecek ve telefonunuzu kendinize göre kişiselleştirebileceksiniz.

Tezgâhtar araçların günümüzde önemini bilmeyen yoktur. Herhangi kolay bir işlemde bile birçok menüye girmemiz gereken durumlarda imdadımıza koşan bu uygulamalar kısa yoldan zeki cihazımızı daha efektif kullanmamıza olanak tanıyorlar. Floating Toucher’da bunlardan bir parça başına ve popüler olmasıyla fazlasıyla dikkatimi çekti.

Uygulamayı yüklediğimizde ekranımızda -iPhone’da bir ara bozulan Home tuşunun yerine gelen- imleç görüyoruz. Bu imlece tıkladığımızda karşımıza yuvarlak bir panel çıkıyor. Bunun çevresindeki dilimlere istediğimiz uygulamayı yerleştirebiliyoruz. Floating Toucher kurulduğundan itibaren 3 adet panel barındırıyor. Bunları istediğiniz gibi kendi keyfinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Dilerseniz ekranda meydana çıkan imleci de gizleyebiliyorsunuz. Ekrana uzun süre dokunduktan daha sonra ekranın üstünde bir ibare göreceksiniz. İstediğiniz vakit oraya gidip her yerde eski yerine döndürebilirsiniz. Kullanıcı paneli de oldukça basit ve hemencecik kavramanız için tasarlanmış.

Ekranını kendine tarafından kişiselleştirmek isteyenlerin mutlaka denemesi gereken Floating Toucher’ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Telefonunuzun farkına varın ve işlemlerinizi kısa yoldan halledin.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi