Flud – Torrent Downloader indir

Flud – Torrent Downloader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Flud – Torrent Downloader torrent indirebilir ve dosya paylaşabilirsiniz

Flud – Torrent Downloader Android cihazlar için geliştirilmiş ve kullanıcılara mobil cihazlarından torrent indirme ve dosya paylaşma imkanı sunan, ücretsiz ve adamakıllı reklamsız olarak kullanabileceğiniz bir torrent uygulamasıdır.

Flud telefon veya tabletinizden torrent indirme ve dosya paylaşmaları için oldukça kolay bir yöntem sunmaktadır. Başvuru ile torrent dosyalarını açarak mobil cihazınızıa indirebilmenizin yanında herhangi bir hız limiti ve sınırlaması ile karşılaşmıyorsunuz ve en fazla hızda dosya indirip paylaşabiliyorsunuz. Hem indirilen veya paylaşılan dosyaları için öncelik belirleyebilmeniz de mümkün.

Flud – Torrent Downloader’ın en hoş özelliklerinden biri içerisinde fazla sayıda dosyanın yer aldığı torrent dosyalarının içerisinden hangi dosyaları indirebileceğinizi belirlemenize imkan tanımasıdır. Bu sayede düşüncesiz dosyaları indirmekten ve internet bağlantınızın kotasını verimsiz bir şekilde kullanmaktan kurtulmaktasınız.

Flud – Torrent Downloader kullanıcılara indirilen dosyaları indirme işlemi sırasında nakliye imkanı da sunuyor. Flud – Torrent Downloader kullanarak içerisinde fazla sayıda dosya yer alan torrentleri indirebilmektesiniz. Dosya boyutu çok büyük olan torrentleri de indirebileceğiniz program zihin kartınız el verdiğince indirme işlemi yapabiliyor.

Eğer Flud – Torrent Downloader’ın 3G ya da 4G bağlantısını kullanmasını engellemek isterseniz uygulamayı yalnızca WiFi üzerinden çalışabilecek şekilde ayarlayabilmektesiniz. Uygulamanın şifreleme, proxy ve IP filtreleme desteği sunması Flud – Torrent Downloader’ı daha da güvenli yapıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi