Formula 1 App indir

Formula 1 App indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
321 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Formula 1 yarışlarını Android telefonunuzdan peşine düşüp takip edin.

Formula 1 App, F1 (Grand Prix) yarışlarını telefondan peşine düşüp takip etme kolaylığı sunuyor. Formula One Digital Media Limited kadar hazırlanan devlete ait Formula 1 uygulaması üzerinden sezonu zahmetsizce takip edebilirsiniz. Son haberler ve videolar, özel canlı yarış özellikleri, sonuçlar ve sıralamalar, ek olarak gözde ekip ve sürücülerinizle ilgili manâlı bilgileri bulabileceğiniz şahane bir F1 uygulaması.

Ülkemizde de hatrı sayılır izleyici – takipçi kitlesi olan Formula 1’i mobil platforma taşıyan devlete ait kaliteli tek başvuru Formula 1 App. Formula 1 sezonunu Android telefonunuzdan takip etmenize müsade veren ücretsiz uygulamada Formula 1 yarışlarına ilişkin her şey mevcut. En son haberler, videolar, canlı koyma, yarışın öne çıkanları, sonuçlar, yarış programları, şampiyonların puan durumu ve daha fazlası mobilde.

F1 Access üyeliği satın alırsanız (aylık ya da yıllık) Grand Prix sezonlarından kapsamlı canlı zamanlama verileriyle en iyi dijital yarış deneyimi, sektör zamanları (vakit, lastik geçmişi, pit stop bilgisi), interaktif üç boyutlu şoför takip haritası, metin ve ses yorumu içeren gösterge paneli, takım radyosu ve yarış kontrol mesajları gibi ekstra içerikler sizi bekliyor. Uygulamanın tek eksi yanı; Türkçe dil desteği sunmaması.

Formula 1 App indir

321 kez indirildi