Free Guitar Tuner indir

Free Guitar Tuner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 gün önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gitar akort etmeyi bilmiyorsanız, kolay kullanımı ve elverişli arayüzüyle öne meydana çıkan Free Guitar Tuner uygulamasıyla akort işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gitarınızı akort etmek için kolay ve kullanışlı bir Android uygulaması arıyorsanız, çabuk ve kolay kullanımıyla öne meydana çıkan Free Guitar Tuner uygulaması tam size kadar.

Benzer ayar uygulamalarının aksine görsel olarak daha eksik öge barındıran ve daha sade bir görünüme sahip olan Free Guitar Tuner ile gitarınızı zorlanmadan fazla çabuk ve kolay bir şekilde ayar edebileceksiniz. 6 ve 7 telli gitar, 4 telli bas gitar ya da ukulele gibi enstrümanları ayar ederken kullanılabilen kullanım, akort yaparken sizi yönlendirerek büyük bir zahmetten kurtarıyor. Gitarınızın tellerine vurduğunuda içten akora ne kadar uzak olduğunuzu bir ibre yoluyla bildiren kullanım, frekans değerlerini de sizlere sunuyor. Mikrofon seviyesini ayarlamanıza da müsade veren uygulamada, ayar edeceğiniz enstrümanı en üst menüden seçerek ayar işlemine başlayabiliyorsunuz.

Basit ve elverişli arayüzüyle öne meydana çıkan Free Guitar Tuner uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi